Fodbold »Kroatien » Kroatisk Cup » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷KROATIEN: Kroatisk Cup¬ZEE÷fDL2c8tU¬ZB÷59¬ZY÷Kroatien¬ZC÷6DojVhip¬ZD÷p¬ZE÷lpwq5RLu¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷59_fDL2c8tU¬ZJ÷2¬ZL÷/fodbold/kroatien/kroatisk-cup/¬ZX÷00Kroatien 008oatien0020000000169000Kroatisk Cup012sk Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kroatien¬~AA÷25I793I7¬AD÷1503410400¬ADE÷1503410400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Garic Garesnica¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAR¬AE÷Garic Garesnica¬WU÷garic-garesnica¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷NK¬AF÷Sesvete¬WV÷sesvete¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷A9ONFvus¬AD÷1503410400¬ADE÷1503410400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gorica¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOR¬AE÷Gorica¬WU÷hnk-gorica¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷8¬BA÷2¬BC÷6¬WN÷MOS¬AF÷Moslavina¬WV÷moslavina¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷xrVq9fOO¬AD÷1503410400¬ADE÷1503410400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Novigrad¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BLA¬AF÷Blato¬WV÷zmaj-blato¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷NOV¬AE÷Novigrad¬WU÷novigrad¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷vkGvCdv6¬AD÷1503151200¬ADE÷1503151200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Croatia Zmijavci¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Croatia Zmijavci¬WU÷croatia-zmijavci¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬BA÷5¬BC÷2¬WN÷FER¬AF÷Fericanci¬WV÷fericanci¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷r1efX6AE¬AD÷1503151200¬ADE÷1503151200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lekenik¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ORI¬AF÷Oriolik¬WV÷oriolik¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷6¬BB÷2¬BD÷4¬WM÷LEK¬AE÷Lekenik¬WU÷nk-lekenik¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷W61dC5Yl¬AD÷1503151200¬ADE÷1503151200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Virovitica¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIR¬AE÷Virovitica¬WU÷virovitica¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷VRB¬AF÷Vrbovec¬WV÷vrbovec¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷CMKPHRAR¬AD÷1503151200¬ADE÷1503151200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zagora¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZAG¬AE÷Zagora¬WU÷zagora¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷NED¬AF÷Nedeljanec¬WV÷nedeljanec¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~
1
1503448587
7
fixtures
SA÷1¬~ZA÷KROATIEN: Kroatisk Cup¬ZEE÷fDL2c8tU¬ZB÷59¬ZY÷Kroatien¬ZC÷6DojVhip¬ZD÷p¬ZE÷lpwq5RLu¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷59_fDL2c8tU¬ZJ÷2¬ZL÷/fodbold/kroatien/kroatisk-cup/¬ZX÷00Kroatien 008oatien0020000000169000Kroatisk Cup012sk Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Kroatien¬~AA÷IuFrBGgC¬AD÷1503496800¬ADE÷1503496800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crikvenica¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRI¬AE÷Crikvenica¬WU÷nk-crikvenica¬WN÷BJE¬AF÷Bjelovar¬WV÷bjelovar¬AN÷n¬~AA÷EV6iDoJr¬AD÷1503496800¬ADE÷1503496800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fruskogorac Ilok¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRU¬AE÷Fruskogorac Ilok¬WU÷fruskogorac-ilok¬WN÷VAR¬AF÷Varazdin¬WV÷varazdin¬AN÷n¬~AA÷pSGzDxPa¬AD÷1503496800¬ADE÷1503496800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Imbriovec¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IMB¬AE÷Imbriovec¬WU÷borac-imbriovec¬WN÷KAR¬AF÷Karlovac¬WV÷karlovac¬AN÷n¬~AA÷WOCWDI9g¬AD÷1503496800¬ADE÷1503496800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nehaj Senj¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEH¬AE÷Nehaj Senj¬WU÷nehaj-senj¬WN÷BAT¬AF÷Batrina¬WV÷batrina¬AN÷n¬~AA÷4AdjYne8¬AD÷1503496800¬ADE÷1503496800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NK Bedem Ivankovo¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NK¬AE÷NK Bedem Ivankovo¬WU÷nk-bedem-ivankovo¬WN÷MED¬AF÷Medjimurje¬WV÷medjimurje¬AN÷n¬~AA÷Ac00BPme¬AD÷1503496800¬ADE÷1503496800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NK Krizevci¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KRI¬AE÷NK Krizevci¬WU÷nk-krizevci¬WN÷CRO¬AF÷Croatia Dakovo¬WV÷croatia-dakovo¬AN÷n¬~AA÷l0NREbfm¬AD÷1503496800¬ADE÷1503496800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rudes¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RUD¬AE÷Rudes¬WU÷rudes¬WN÷DRP¬AF÷Dragovoljac Policnik¬WV÷dragovoljac-policnik¬AN÷n¬~AA÷biWuAz9I¬AD÷1503496800¬ADE÷1503496800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Slavonija Pozega¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SLA¬AE÷Slavonija Pozega¬WU÷nk-slavonija-pozega¬WN÷FAZ¬AF÷Fazana¬WV÷nk-mladost-fazana¬AN÷n¬~AA÷4Ka4Aq31¬AD÷1503496800¬ADE÷1503496800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Straza Hum na Sutli¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STR¬AE÷Straza Hum na Sutli¬WU÷nk-straza-hum-na-sutli¬WN÷NED¬AF÷Nedelisce¬WV÷nk-nedelisce¬AN÷n¬~~
1
1503448587
9
Hjælp: Du er på Kroatisk Cup resultater sektionen indenfor Fodbold/Kroatien. FlashScore.dk tilbyder Kroatisk Cup livescore, slutresultater og deltidsresultat, Kroatisk Cup stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden Kroatisk Cup live resultater kan du følge over 1000 fodbold turneringer fra mere end 90 lande rundt omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). Kroatisk Cup resultat service er real time og opdateres live.