Fodbold »Brasilien » Campeonato Paulista » 2017

Campeonato Paulista
Loading ...
results
1
1485212224
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷BRASILIEN: Campeonato Paulista¬ZEE÷CCW826Dg¬ZB÷39¬ZY÷Brasilien¬ZC÷2PSAGsv8¬ZD÷p¬ZE÷WxzqnGna¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷39_CCW826Dg¬ZJ÷2¬ZL÷/fodbold/brasilien/campeonato-paulista/¬ZX÷00Brasilien 009silien0170000000153000Campeonato P019ulista000¬ZCC÷0¬~AA÷rqjTwac0¬AD÷1486162800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santos¬ER÷Runde 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Santos¬WU÷santos¬WN÷LIN¬AF÷Linense¬WV÷linense¬AN÷n¬~AA÷0zknfKss¬AD÷1486209600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santo Andre¬ER÷Runde 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ITU¬AF÷Ituano¬WV÷ituano¬WM÷SAN¬AE÷Santo Andre¬WU÷santo-andre¬AN÷n¬~AA÷vRmjgvcm¬AD÷1486234800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Novorizontino¬ER÷Runde 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOV¬AE÷Novorizontino¬WU÷novorizontino¬WN÷BER¬AF÷Sao Bernardo¬WV÷sao-bernardo¬AN÷n¬~AA÷fgCJb0ZP¬AD÷1486234800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sao Bento¬ER÷Runde 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SBT¬AE÷Sao Bento¬WU÷sao-bento¬WN÷COR¬AF÷Corinthians¬WV÷corinthians¬AN÷n¬~AA÷MZlXxJC6¬AD÷1486321200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Audax¬ER÷Runde 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AUD¬AE÷Audax¬WU÷audax¬WN÷SAO¬AF÷Sao Paulo¬WV÷sao-paulo¬AN÷n¬~AA÷tj8FatKJ¬AD÷1486321200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Palmeiras¬ER÷Runde 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAL¬AE÷Palmeiras¬WU÷palmeiras¬WN÷BOT¬AF÷Botafogo SP¬WV÷botafogo-sp¬AN÷n¬~AA÷SnKXzcsJ¬AD÷1486330200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mirassol¬ER÷Runde 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIR¬AE÷Mirassol¬WU÷mirassol¬WN÷RED¬AF÷Red Bull Brasil¬WV÷red-bull-brasil¬AN÷n¬~AA÷ldLTywSC¬AD÷1486330200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ponte Preta¬ER÷Runde 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PON¬AE÷Ponte Preta¬WU÷ponte-preta¬WN÷FER¬AF÷Ferroviaria¬WV÷ferroviaria¬AN÷n¬~AA÷lOHIp7Ap¬AD÷1486593000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Red Bull Brasil¬ER÷Runde 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RED¬AE÷Red Bull Brasil¬WU÷red-bull-brasil¬WN÷SAN¬AF÷Santo Andre¬WV÷santo-andre¬AN÷n¬~AA÷UFt3jxs6¬AD÷1486839600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ferroviaria¬ER÷Runde 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FER¬AE÷Ferroviaria¬WU÷ferroviaria¬WN÷MIR¬AF÷Mirassol¬WV÷mirassol¬AN÷n¬~AA÷tjp7kddC¬AD÷1486839600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Linense¬ER÷Runde 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIN¬AE÷Linense¬WU÷linense¬WN÷AUD¬AF÷Audax¬WV÷audax¬AN÷n¬~AA÷80hfhbCg¬AD÷1486839600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Red Bull Brasil¬ER÷Runde 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RED¬AE÷Red Bull Brasil¬WU÷red-bull-brasil¬WN÷SAN¬AF÷Santos¬WV÷santos¬AN÷n¬~AA÷lfjNeXIo¬AD÷1486848600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Botafogo SP¬ER÷Runde 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOT¬AE÷Botafogo SP¬WU÷botafogo-sp¬WN÷NOV¬AF÷Novorizontino¬WV÷novorizontino¬AN÷n¬~AA÷zDqBlGBI¬AD÷1486854000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Corinthians¬ER÷Runde 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COR¬AE÷Corinthians¬WU÷corinthians¬WN÷SAN¬AF÷Santo Andre¬WV÷santo-andre¬AN÷n¬~AA÷niibiIRa¬AD÷1486926000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sao Paulo¬ER÷Runde 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PON¬AF÷Ponte Preta¬WV÷ponte-preta¬WM÷SAO¬AE÷Sao Paulo¬WU÷sao-paulo¬AN÷n¬~AA÷Cx7vXmto¬AD÷1486935000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ituano¬ER÷Runde 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ITU¬AE÷Ituano¬WU÷ituano¬WN÷PAL¬AF÷Palmeiras¬WV÷palmeiras¬AN÷n¬~AA÷SpkRfiYi¬AD÷1486935000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sao Bernardo¬ER÷Runde 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BER¬AE÷Sao Bernardo¬WU÷sao-bernardo¬WN÷SBT¬AF÷Sao Bento¬WV÷sao-bento¬AN÷n¬~
1
1485212224
96
Hjælp: Du er på Campeonato Paulista 2017 resultater sektionen indenfor Fodbold/Brasilien. FlashScore.dk tilbyder Campeonato Paulista 2017 livescore, slutresultater og deltidsresultat, Campeonato Paulista 2017 stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden Campeonato Paulista 2017 live resultater kan du følge over 1000 fodbold turneringer fra mere end 90 lande rundt omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). Campeonato Paulista 2017 resultat service er real time og opdateres live.