Fodbold »Australien » Northern NSW » 2017

results
1
1481120818
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AUSTRALIEN: Northern NSW¬ZEE÷xUY06Nva¬ZB÷24¬ZY÷Australien¬ZC÷hW6nNmCA¬ZD÷p¬ZE÷23Xf0ohG¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_xUY06Nva¬ZJ÷2¬ZL÷/fodbold/australien/northern-nsw/¬ZX÷00Australien 010ralien0220000000153000Northern NSW012rn NSW000¬ZCC÷0¬~AA÷r9kPTgLs¬AD÷1489133700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edgeworth E.¬ER÷Runde 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EDG¬AE÷Edgeworth E.¬WU÷edgeworth-eagles-fc¬WN÷BRO¬AF÷Broadmeadow¬WV÷broadmeadow-magic-fc¬AN÷n¬~AA÷0ppUSDzl¬AD÷1489203000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newcastle Jets U21¬ER÷Runde 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Jets U21¬WU÷newcastle-jets¬WN÷ADA¬AF÷Adamstown Rosebud¬WV÷adamstown-rosebud¬AN÷n¬~AA÷vyqYRXkf¬AD÷1489203000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Valentine¬ER÷Runde 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VAL¬AE÷Valentine¬WU÷valentine¬WN÷CHA¬AF÷Charlestown City Blues¬WV÷charlestown-city-blues¬AN÷n¬~AA÷YcrxRi50¬AD÷1489215600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hamilton Olympic¬ER÷Runde 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAM¬AE÷Hamilton Olympic¬WU÷hamilton-olympic-warriors¬WN÷LAM¬AF÷Lambton J.¬WV÷lambton-jaffas-fc¬AN÷n¬~AA÷n1ntQBK6¬AD÷1489289400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Weston Bears¬ER÷Runde 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Weston Bears¬WU÷weston-bears¬WN÷MAC¬AF÷Lake Macquarie¬WV÷lake-macquarie¬AN÷n¬~AA÷UPyoPVZC¬AD÷1489807800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lambton J.¬ER÷Runde 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LAM¬AE÷Lambton J.¬WU÷lambton-jaffas-fc¬WN÷EDG¬AF÷Edgeworth E.¬WV÷edgeworth-eagles-fc¬AN÷n¬~AA÷8GzkOkkJ¬AD÷1489820400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adamstown Rosebud¬ER÷Runde 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ADA¬AE÷Adamstown Rosebud¬WU÷adamstown-rosebud¬WN÷HAM¬AF÷Hamilton Olympic¬WV÷hamilton-olympic-warriors¬AN÷n¬~AA÷MXwWnZRJ¬AD÷1489820400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Broadmeadow¬ER÷Runde 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRO¬AE÷Broadmeadow¬WU÷broadmeadow-magic-fc¬WN÷WES¬AF÷Weston Bears¬WV÷weston-bears¬AN÷n¬~AA÷65F2sDks¬AD÷1489894200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlestown City Blues¬ER÷Runde 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Charlestown City Blues¬WU÷charlestown-city-blues¬WN÷MAI¬AF÷Maitland¬WV÷maitland¬AN÷n¬~AA÷0OxzngsQ¬AD÷1489894200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lake Macquarie¬ER÷Runde 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAC¬AE÷Lake Macquarie¬WU÷lake-macquarie¬WN÷VAL¬AF÷Valentine¬WV÷valentine¬AN÷n¬~AA÷K8J6tX4m¬AD÷1490412600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newcastle Jets U21¬ER÷Runde 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Jets U21¬WU÷newcastle-jets¬WN÷MAI¬AF÷Maitland¬WV÷maitland¬AN÷n¬~AA÷EVIAuiKg¬AD÷1490412600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Valentine¬ER÷Runde 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VAL¬AE÷Valentine¬WU÷valentine¬WN÷BRO¬AF÷Broadmeadow¬WV÷broadmeadow-magic-fc¬AN÷n¬~AA÷hMHEvBZa¬AD÷1490425200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edgeworth E.¬ER÷Runde 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ADA¬AF÷Adamstown Rosebud¬WV÷adamstown-rosebud¬WM÷EDG¬AE÷Edgeworth E.¬WU÷edgeworth-eagles-fc¬AN÷n¬~AA÷llBNxk4C¬AD÷1490499000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlestown City Blues¬ER÷Runde 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Charlestown City Blues¬WU÷charlestown-city-blues¬WN÷MAC¬AF÷Lake Macquarie¬WV÷lake-macquarie¬AN÷n¬~AA÷AcCJwVl6¬AD÷1490499000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Weston Bears¬ER÷Runde 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Weston Bears¬WU÷weston-bears¬WN÷LAM¬AF÷Lambton J.¬WV÷lambton-jaffas-fc¬AN÷n¬~
1
1481120818
110
Hjælp: Du er på Northern NSW 2017 resultater sektionen indenfor Fodbold/Australien. FlashScore.dk tilbyder Northern NSW 2017 livescore, slutresultater og deltidsresultat, Northern NSW 2017 stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden Northern NSW 2017 live resultater kan du følge over 1000 fodbold turneringer fra mere end 90 lande rundt omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). Northern NSW 2017 resultat service er real time og opdateres live.