Fodbold »Australien » FFA Cup » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷AUSTRALIEN: FFA Cup¬ZEE÷C8jTVoo9¬ZB÷24¬ZY÷Australien¬ZC÷n77vlPLl¬ZD÷p¬ZE÷fodXJfX9¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_C8jTVoo9¬ZJ÷2¬ZL÷/fodbold/australien/ffa-cup/¬ZX÷00Australien 010ralien0240000000169000FFA Cup 007FA Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australien¬~AA÷EDTGXxXJ¬AD÷1502271000¬ADE÷1502271000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide United¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide United¬WU÷adelaide¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Jets¬WV÷newcastle¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷0AuZ8gfJ¬AD÷1502271000¬ADE÷1502271000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Roar¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Roar¬WU÷brisbane¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MVC¬AF÷Melbourne Victory¬WV÷melbourne-v¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷0A14OYg6¬AD÷1502271000¬ADE÷1502271000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Hume City¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUM¬AE÷Hume City¬WU÷hume-city¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BEN¬AF÷Bentleigh¬WV÷bentleigh¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷IoCaPEv0¬AD÷1502271000¬ADE÷1502271000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Utd¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Utd¬WU÷sydney-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬BA÷2¬BC÷5¬WN÷FNQ¬AF÷F.N.Q. Heat¬WV÷f-n-q-heat¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷jerHPrjt¬AD÷1501666200¬ADE÷1501666200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Blacktown¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CEN¬AF÷Central Coast Mariners¬WV÷central-coast-mariners-fc¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷BLA¬AE÷Blacktown¬WU÷blacktown¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷AL8iRzAm¬AD÷1501666200¬ADE÷1501666200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast City¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast City¬WU÷gold-coast-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷WES¬AF÷Western Knights¬WV÷western-knights¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷ED58Nh9C¬AD÷1501666200¬ADE÷1501666200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Moreton Bay Utd¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOR¬AE÷Moreton Bay Utd¬WU÷moreton-bay-utd¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷4¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷BRO¬AF÷Broadmeadow¬WV÷broadmeadow-magic-fc¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷pIsLO25n¬AD÷1501666200¬ADE÷1501666200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shamrock Rovers Darwin¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shamrock Rovers Darwin¬WU÷shamrock-rovers-darwin¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SYD¬AF÷Sydney FC¬WV÷sydney¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷8¬BB÷3¬BD÷5¬AN÷n¬~AA÷bLoPNMKh¬AD÷1501579800¬ADE÷1501579800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Heidelberg¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEI¬AE÷Heidelberg¬WU÷heidelberg¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷PER¬AF÷Perth Glory¬WV÷perth¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷8z5CMCOI¬AD÷1501579800¬ADE÷1501579800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olympia Warriors¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷API¬AF÷APIA Tigers¬WV÷apia-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬WM÷OLY¬AE÷Olympia Warriors¬WU÷olympia-warriors¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷lndkUOsP¬AD÷1501579800¬ADE÷1501579800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Peninsula¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Peninsula¬WU÷peninsula¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MCY¬AF÷Melbourne City¬WV÷melbourne-heart¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷MJtV9ZvD¬AD÷1501579800¬ADE÷1501579800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷WS Wanderers¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WEL¬AF÷Wellington Phoenix¬WV÷wellington¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷WSW¬AE÷WS Wanderers¬WU÷western-sydney-wanderers¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷WU9mSGfs¬AD÷1501065000¬ADE÷1501065000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sorrento¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOR¬AE÷Sorrento¬WU÷sorrento¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Olympic¬WV÷canberra-olympic¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷veDeQfPg¬AD÷1501063200¬ADE÷1501063200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bankstown Berries¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Bankstown Berries¬WU÷bankstown-berries¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MET¬AF÷NE Metrostars¬WV÷metrostars¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷QmXKWdnQ¬AD÷1501063200¬ADE÷1501063200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Hills Brumbies¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRU¬AE÷Hills Brumbies¬WU÷hills-brumbies¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷HAK¬AF÷Hakoah Sydney¬WV÷hakoah-sydney¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷6¬AU÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷nR3GLWwP¬AD÷1501063200¬ADE÷1501063200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Melbourne¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Melbourne¬WU÷south-melbourne¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷EDG¬AF÷Edgeworth E.¬WV÷edgeworth-eagles-fc¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1503038259
16
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AUSTRALIEN: FFA Cup¬ZEE÷C8jTVoo9¬ZB÷24¬ZY÷Australien¬ZC÷n77vlPLl¬ZD÷p¬ZE÷fodXJfX9¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_C8jTVoo9¬ZJ÷2¬ZL÷/fodbold/australien/ffa-cup/¬ZX÷00Australien 010ralien0240000000169000FFA Cup 007FA Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australien¬~AA÷hva5xaCJ¬AD÷1503480600¬ADE÷1503480600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adelaide United¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide United¬WU÷adelaide¬WN÷MVC¬AF÷Melbourne Victory¬WV÷melbourne-v¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-O8eBmGY3.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷UJhqVG4g¬AD÷1503480600¬ADE÷1503480600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moreton Bay Utd¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOR¬AE÷Moreton Bay Utd¬WU÷moreton-bay-utd¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast City¬WV÷gold-coast-city¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-O8eBmGY3.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷8AimUzKa¬AD÷1503480600¬ADE÷1503480600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Melbourne¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Melbourne¬WU÷south-melbourne¬WN÷SOR¬AF÷Sorrento¬WV÷sorrento¬AN÷n¬~AA÷QonhTfZ5¬AD÷1503480600¬ADE÷1503480600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Utd¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HEI¬AF÷Heidelberg¬WV÷heidelberg¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Utd¬WU÷sydney-utd¬AN÷n¬~AA÷4xodSElC¬AD÷1503999000¬ADE÷1503999000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bankstown Berries¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Bankstown Berries¬WU÷bankstown-berries¬WN÷SYD¬AF÷Sydney FC¬WV÷sydney¬AN÷n¬~AA÷WUc9yJRP¬AD÷1503999000¬ADE÷1503999000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bentleigh¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEN¬AE÷Bentleigh¬WU÷bentleigh¬WN÷WSW¬AF÷WS Wanderers¬WV÷western-sydney-wanderers¬AN÷n¬~AA÷xCzxXxzs¬AD÷1503999000¬ADE÷1503999000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blacktown¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Blacktown¬WU÷blacktown¬WN÷API¬AF÷APIA Tigers¬WV÷apia-tigers¬AN÷n¬~AA÷zcguWdkm¬AD÷1503999000¬ADE÷1503999000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hakoah Sydney¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MCY¬AF÷Melbourne City¬WV÷melbourne-heart¬WM÷HAK¬AE÷Hakoah Sydney¬WU÷hakoah-sydney¬AN÷n¬~
1
1503038259
8
Hjælp: Du er på FFA Cup 2017 resultater sektionen indenfor Fodbold/Australien. FlashScore.dk tilbyder FFA Cup 2017 livescore, slutresultater og deltidsresultat, FFA Cup 2017 stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden FFA Cup 2017 live resultater kan du følge over 1000 fodbold turneringer fra mere end 90 lande rundt omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). FFA Cup 2017 resultat service er real time og opdateres live.