Fodbold »Argentina » Copa Argentina » 2017

results
1
1493124634
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷jm0p2dZG¬ZD÷p¬ZE÷hrugw4Bd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/fodbold/argentina/copa-argentina/¬ZX÷00Argentina 009entina0060000000157000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷bmYTQqOA¬AD÷1493157600¬ADE÷1493157600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rosario¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CAN¬AF÷Canuelas¬WV÷canuelas¬WM÷ROS¬AE÷Rosario¬WU÷rosario¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷hjD8NAHI¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aldosivi¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALD¬AE÷Aldosivi¬WU÷aldosivi¬WN÷CEN¬AF÷Central Cordoba¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AN÷n¬~AA÷UZKqbfl7¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬WU÷argentinos-jrs¬WN÷INS¬AF÷Instituto¬WV÷instituto¬AN÷n¬~AA÷21KeQCXa¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arsenal Sarandi¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARS¬AE÷Arsenal Sarandi¬WU÷arsenal-sarandi¬WN÷SAC¬AF÷Sacachispas¬WV÷sacachispas¬AN÷n¬~AA÷2LvLS5gb¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atl. Rafaela¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAF¬AE÷Atl. Rafaela¬WU÷atl-rafaela¬WN÷ALM¬AF÷Almagro¬WV÷almagro¬AN÷n¬~AA÷fyHmSY2m¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atl. Tucuman¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atl. Tucuman¬WU÷atletico-tucuman¬WN÷BOY¬AF÷All Boys¬WV÷all-boys¬AN÷n¬~AA÷GOrPRP84¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Banfield¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAN¬AE÷Banfield¬WU÷banfield¬WN÷CHA¬AF÷Chaco For Ever¬WV÷chaco-for-ever¬AN÷n¬~AA÷Wb1vKyBQ¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Belgrano¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEL¬AE÷Belgrano¬WU÷ca-belgrano¬WN÷EST¬AF÷CA Estudiantes¬WV÷ca-estudiantes¬AN÷n¬~AA÷p4ztOs8T¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boca Juniors¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia y Tiro¬WV÷gimnasia-y-tiro¬WM÷BOC¬AE÷Boca Juniors¬WU÷boca-juniors¬AN÷n¬~AA÷bTD4Oj2C¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colon¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Colon¬WU÷colon¬WN÷RIV¬AF÷Ind. Rivadavia¬WV÷ind-rivadavia¬AN÷n¬~AA÷pr3WLctE¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Defensa y Justicia¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEF¬AE÷Defensa y Justicia¬WU÷defensa-y-justicia¬WN÷SOL¬AF÷Sol de Mayo¬WV÷sol-de-mayo¬AN÷n¬~AA÷GWxBEFYm¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Estudiantes¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes¬WU÷estudiantes¬WN÷PAC¬AF÷Pacifico¬WV÷pacifico¬AN÷n¬~AA÷OY1zLHeK¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia L.P.¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia L.P.¬WU÷gimnasia-l-p¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Belgrano VR¬WV÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AN÷n¬~AA÷8buHTovh¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Godoy Cruz¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOD¬AE÷Godoy Cruz¬WU÷godoy-cruz¬WN÷SAN¬AF÷Santamarina¬WV÷santamarina¬AN÷n¬~AA÷6DyxPNhN¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guillermo Brown¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GUI¬AE÷Guillermo Brown¬WU÷guillermo-brown¬WN÷CHA¬AF÷Chacarita Juniors¬WV÷chacarita-juniors¬AN÷n¬~AA÷pQ90PWn6¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Huracan¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HUR¬AE÷Huracan¬WU÷huracan¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Unidos¬WV÷defensores-unidos¬AN÷n¬~AA÷GpIqTEms¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Independiente¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Independiente¬WU÷independiente¬WN÷CAM¬AF÷Camioneros Buenos Aires¬WV÷camioneros-buenos-aires¬AN÷n¬~AA÷KOZRAXXC¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lanus¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Barracas¬WV÷sportivo-barracas¬WM÷LAN¬AE÷Lanus¬WU÷lanus¬AN÷n¬~AA÷U7tDUROo¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newells Old Boys¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷Newells Old Boys¬WU÷newells-old-boys¬WN÷CEN¬AF÷Central Norte¬WV÷central-norte¬AN÷n¬~AA÷UZtFDZmf¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olimpo¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OLI¬AE÷Olimpo¬WU÷olimpo¬WN÷FER¬AF÷Ferro¬WV÷ferro¬AN÷n¬~AA÷CIMDYzQJ¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Patronato¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAT¬AE÷Patronato¬WU÷patronato¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Moron¬WV÷deportivo-moron¬AN÷n¬~AA÷2muNBDI6¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Quilmes¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷QUI¬AE÷Quilmes¬WU÷quilmes¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Mendoza¬WV÷gimnasia-mendoza¬AN÷n¬~AA÷Cb29Kpe9¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Racing Club¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAC¬AE÷Racing Club¬WU÷racing-club¬WN÷CLU¬AF÷Club Atletico Mitre¬WV÷ca-mitre-santiago-del-estero¬AN÷n¬~AA÷zDLuazZ0¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷River Plate¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬WU÷river-plate¬WN÷ATL¬AF÷Atlas¬WV÷atlas¬AN÷n¬~AA÷A3uHXfuQ¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Lorenzo¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CIP¬AF÷Cipolletti¬WV÷cipolletti¬WM÷LOR¬AE÷San Lorenzo¬WU÷san-lorenzo¬AN÷n¬~AA÷Y7m6FeJs¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Martin S.J.¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAR¬AE÷San Martin S.J.¬WU÷san-martin-s-j¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Atlanta¬WV÷atletico-atlanta¬AN÷n¬~AA÷OALiRhIg¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sarmiento Junin¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Junin¬WU÷sarmiento-junin¬WN÷BRO¬AF÷Brown Adrogue¬WV÷brown-adrogue¬AN÷n¬~AA÷OdtJCg30¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Talleres Cordoba¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAL¬AE÷Talleres Cordoba¬WU÷talleres-cordoba¬WN÷DEF¬AF÷Defensores de Belgrano¬WV÷defensores-de-belgrano¬AN÷n¬~AA÷rwPmcE3D¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Temperley¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TEM¬AE÷Temperley¬WU÷temperley¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Las Parejas¬WV÷sportivo-las-parejas¬AN÷n¬~AA÷xvXXP3wH¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tigre¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TIG¬AE÷Tigre¬WU÷tigre¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Riestra¬WV÷deportivo-riestra¬AN÷n¬~AA÷bFYV9imJ¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Santa Fe¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UNI¬AE÷Union Santa Fe¬WU÷union-santa-fe¬WN÷NUE¬AF÷Nueva Chicago¬WV÷nueva-chicago¬AN÷n¬~AA÷UFzx6rno¬AD÷1494446400¬ADE÷1494446400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Velez Sarsfield¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VEL¬AE÷Velez Sarsfield¬WU÷velez-sarsfield¬WN÷LEA¬AF÷Leandro N. Alem¬WV÷leandro-n-alem¬AN÷n¬~
1
1493124634
32
Hjælp: Du er på Argentinsk Cup resultater sektionen indenfor Fodbold/Argentina. FlashScore.dk tilbyder Argentinsk Cup livescore, slutresultater og deltidsresultat, Argentinsk Cup stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden Argentinsk Cup live resultater kan du følge over 1000 fodbold turneringer fra mere end 90 lande rundt omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). Argentinsk Cup resultat service er real time og opdateres live.