Fodbold »Argentina » Copa Argentina » 2016

results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷n7VZYX7R¬ZD÷p¬ZE÷ldmWTv5S¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/fodbold/argentina/copa-argentina/¬ZX÷00Argentina 009entina0060000000157000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷KM6mwoJ2¬AD÷1481847000¬ADE÷1481847000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷River Plate¬ER÷Finale¬AX÷1¬AV÷1481858153|¬BX÷-1¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬WU÷river-plate¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷ROS¬AF÷Rosario¬WV÷rosario¬AK÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ChLClAnP¬AD÷1480637400¬ADE÷1480637400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷River Plate¬ER÷Semifinalerne¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬WU÷river-plate¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia L.P.¬WV÷gimnasia-l-p¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷E17vpUft¬AD÷1480551000¬ADE÷1480551000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Belgrano¬ER÷Semifinalerne¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BEL¬AE÷Belgrano¬WU÷ca-belgrano¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ROS¬AF÷Rosario¬WV÷rosario¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷SpNsAmEf¬AD÷1479427800¬ADE÷1479427800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Gimnasia L.P.¬ER÷Kvartfinalerne¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia L.P.¬WU÷gimnasia-l-p¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷LOR¬AF÷San Lorenzo¬WV÷san-lorenzo¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷QLCzpsZD¬AD÷1478131800¬ADE÷1478131800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rosario¬ER÷Kvartfinalerne¬AX÷1¬AV÷1478140446|¬BX÷-1¬WM÷ROS¬AE÷Rosario¬WU÷rosario¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors¬WV÷boca-juniors¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷ltawlYea¬AD÷1477613400¬ADE÷1477613400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷River Plate¬ER÷Kvartfinalerne¬AX÷1¬AV÷1477629850|AR:d¬BX÷-1¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬WU÷river-plate¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷UNI¬AF÷Union Santa Fe¬WV÷union-santa-fe¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷2czF3PDC¬AD÷1476922200¬ADE÷1476922200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Racing Club¬ER÷1/8 finalerne¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷RAC¬AE÷Racing Club¬WU÷racing-club¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia L.P.¬WV÷gimnasia-l-p¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷G0vJ2qTI¬AD÷1476317400¬ADE÷1476317400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Godoy Cruz¬ER÷1/8 finalerne¬AX÷1¬AV÷1476333746|¬BX÷-1¬WN÷LOR¬AF÷San Lorenzo¬WV÷san-lorenzo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷GOD¬AE÷Godoy Cruz¬WU÷godoy-cruz¬AJ÷2¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷SWcsmhB5¬AD÷1475712600¬ADE÷1475712600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Belgrano¬ER÷Kvartfinalerne¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BEL¬AE÷Belgrano¬WU÷ca-belgrano¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷JUV¬AF÷CDJU Gualeguaychu¬WV÷juventud-unida-gualeguaychu¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷8fR4QnLP¬AD÷1475107800¬ADE÷1475107800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Lanus¬ER÷1/8 finalerne¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷LAN¬AE÷Lanus¬WU÷lanus¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors¬WV÷boca-juniors¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷trn65oq0¬AD÷1474587000¬ADE÷1474587000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷River Plate¬ER÷1/8 finalerne¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬WU÷river-plate¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ARS¬AF÷Arsenal Sarandi¬WV÷arsenal-sarandi¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷ziAmcJyC¬AD÷1474416600¬ADE÷1474416600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deportivo Moron¬ER÷1/8 finalerne¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷DEP¬AE÷Deportivo Moron¬WU÷deportivo-moron¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ROS¬AF÷Rosario¬WV÷rosario¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷CGL7ufA9¬AD÷1473898200¬ADE÷1473898200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Almagro¬ER÷1/8 finalerne¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ALM¬AE÷Almagro¬WU÷almagro¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JUV¬AF÷CDJU Gualeguaychu¬WV÷juventud-unida-gualeguaychu¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~
1
1490313537
85
fixtures
1
1490313537
0
Hjælp: Du er på Argentinsk Cup resultater sektionen indenfor Fodbold/Argentina. FlashScore.dk tilbyder Argentinsk Cup livescore, slutresultater og deltidsresultat, Argentinsk Cup stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden Argentinsk Cup live resultater kan du følge over 1000 fodbold turneringer fra mere end 90 lande rundt omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). Argentinsk Cup resultat service er real time og opdateres live.