Fodbold »Argentina » Copa Argentina » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷jm0p2dZG¬ZD÷p¬ZE÷hrugw4Bd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/fodbold/argentina/copa-argentina/¬ZX÷00Argentina 009entina0060000000169000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷UZKqbfl7¬AD÷1500501600¬ADE÷1500501600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬WU÷argentinos-jrs¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷INS¬AF÷Instituto¬WV÷instituto¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷6DyxPNhN¬AD÷1499299800¬ADE÷1499299800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guillermo Brown¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUI¬AE÷Guillermo Brown¬WU÷guillermo-brown¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CHA¬AF÷Chacarita Juniors¬WV÷chacarita-juniors¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷rwPmcE3D¬AD÷1498856400¬ADE÷1498856400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Temperley¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEM¬AE÷Temperley¬WU÷temperley¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Las Parejas¬WV÷sportivo-las-parejas¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷bFYV9imJ¬AD÷1498770000¬ADE÷1498770000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Union Santa Fe¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NUE¬AF÷Nueva Chicago¬WV÷nueva-chicago¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷UNI¬AE÷Union Santa Fe¬WU÷union-santa-fe¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷8buHTovh¬AD÷1497399000¬ADE÷1497399000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Godoy Cruz¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOD¬AE÷Godoy Cruz¬WU÷godoy-cruz¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷SAN¬AF÷Santamarina¬WV÷santamarina¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Y7m6FeJs¬AD÷1497301200¬ADE÷1497301200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Martin S.J.¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷San Martin S.J.¬WU÷san-martin-s-j¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Atlanta¬WV÷atletico-atlanta¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷hjD8NAHI¬AD÷1497289500¬ADE÷1497289500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aldosivi¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALD¬AE÷Aldosivi¬WU÷aldosivi¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CEN¬AF÷Central Cordoba¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷U7tDUROo¬AD÷1497228600¬ADE÷1497228600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newells Old Boys¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newells Old Boys¬WU÷newells-old-boys¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷CEN¬AF÷Central Norte¬WV÷central-norte¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷GWxBEFYm¬AD÷1497213900¬ADE÷1497213900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Estudiantes¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PAC¬AF÷Pacifico¬WV÷pacifico¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes¬WU÷estudiantes¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷OY1zLHeK¬AD÷1497053400¬ADE÷1497053400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia L.P.¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia L.P.¬WU÷gimnasia-l-p¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Belgrano VR¬WV÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷fyHmSY2m¬AD÷1496963100¬ADE÷1496963100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Atl. Tucuman¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atl. Tucuman¬WU÷atletico-tucuman¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BOY¬AF÷All Boys¬WV÷all-boys¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷KOZRAXXC¬AD÷1496952000¬ADE÷1496952000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lanus¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAN¬AE÷Lanus¬WU÷lanus¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Barracas¬WV÷sportivo-barracas¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷UZtFDZmf¬AD÷1496943900¬ADE÷1496943900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olimpo¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Olimpo¬WU÷olimpo¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷FER¬AF÷Ferro¬WV÷ferro¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷bTD4Oj2C¬AD÷1496880600¬ADE÷1496880600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colon¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Colon¬WU÷colon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷RIV¬AF÷Ind. Rivadavia¬WV÷ind-rivadavia¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1501224295
28
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷jm0p2dZG¬ZD÷p¬ZE÷hrugw4Bd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/fodbold/argentina/copa-argentina/¬ZX÷00Argentina 009entina0060000000169000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷Cb29Kpe9¬AD÷1502323800¬ADE÷1502323800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Racing Club¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CLU¬AF÷Club Atletico Mitre¬WV÷ca-mitre-santiago-del-estero¬WM÷RAC¬AE÷Racing Club¬WU÷racing-club¬AN÷n¬~AA÷p4ztOs8T¬AD÷1502755800¬ADE÷1502755800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boca Juniors¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOC¬AE÷Boca Juniors¬WU÷boca-juniors¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia y Tiro¬WV÷gimnasia-y-tiro¬AN÷n¬~AA÷A3uHXfuQ¬AD÷1502830800¬ADE÷1502830800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Lorenzo¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOR¬AE÷San Lorenzo¬WU÷san-lorenzo¬WN÷CIP¬AF÷Cipolletti¬WV÷cipolletti¬AN÷n¬~AA÷zDLuazZ0¬AD÷1502842200¬ADE÷1502842200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷River Plate¬ER÷1/32 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬AF÷Atlas¬WV÷atlas¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬WU÷river-plate¬AN÷n¬~AA÷hSQMWnb8¬AD÷1502913600¬ADE÷1502913600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aldosivi¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALD¬AE÷Aldosivi¬WU÷aldosivi¬WN÷VEL¬AF÷Velez Sarsfield¬WV÷velez-sarsfield¬AN÷n¬~AA÷dGFTkduR¬AD÷1502913600¬ADE÷1502913600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atletico Atlanta¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Atlanta¬WU÷atletico-atlanta¬WN÷PAC¬AF÷Pacifico¬WV÷pacifico¬AN÷n¬~AA÷lt13H120¬AD÷1502913600¬ADE÷1502913600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atl. Rafaela¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAF¬AE÷Atl. Rafaela¬WU÷atl-rafaela¬WN÷BAN¬AF÷Banfield¬WV÷banfield¬AN÷n¬~AA÷Que2m3ES¬AD÷1502913600¬ADE÷1502913600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Defensores Belgrano VR¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defensores Belgrano VR¬WU÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬WN÷BEL¬AF÷Belgrano¬WV÷ca-belgrano¬AN÷n¬~AA÷x2sbwqPJ¬AD÷1502913600¬ADE÷1502913600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Huracan¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huracan¬WU÷huracan¬WN÷COL¬AF÷Colon¬WV÷colon¬AN÷n¬~AA÷K0P6VdZp¬AD÷1502913600¬ADE÷1502913600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Independiente¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Independiente¬WU÷independiente¬WN÷ATL¬AF÷Atl. Tucuman¬WV÷atletico-tucuman¬AN÷n¬~AA÷UsJoXv64¬AD÷1502913600¬ADE÷1502913600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lanus¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAN¬AE÷Lanus¬WU÷lanus¬WN÷UNI¬AF÷Union Santa Fe¬WV÷union-santa-fe¬AN÷n¬~AA÷GbZa7WZd¬AD÷1502913600¬ADE÷1502913600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newells Old Boys¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newells Old Boys¬WU÷newells-old-boys¬WN÷GOD¬AF÷Godoy Cruz¬WV÷godoy-cruz¬AN÷n¬~AA÷S2hyxOPN¬AD÷1502913600¬ADE÷1502913600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rosario¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rosario¬WU÷rosario¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Riestra¬WV÷deportivo-riestra¬AN÷n¬~AA÷SWa7GLH6¬AD÷1502913600¬ADE÷1502913600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sarmiento Junin¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Junin¬WU÷sarmiento-junin¬WN÷SAC¬AF÷Sacachispas¬WV÷sacachispas¬AN÷n¬~AA÷lCgXx4AH¬AD÷1502913600¬ADE÷1502913600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Talleres Cordoba¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAL¬AE÷Talleres Cordoba¬WU÷talleres-cordoba¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Mendoza¬WV÷gimnasia-mendoza¬AN÷n¬~AA÷C6Ul8PuC¬AD÷1502913600¬ADE÷1502913600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Temperley¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEM¬AE÷Temperley¬WU÷temperley¬WN÷DEF¬AF÷Defensa y Justicia¬WV÷defensa-y-justicia¬AN÷n¬~
1
1501224295
16
Hjælp: Du er på Argentinsk Cup resultater sektionen indenfor Fodbold/Argentina. FlashScore.dk tilbyder Argentinsk Cup livescore, slutresultater og deltidsresultat, Argentinsk Cup stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden Argentinsk Cup live resultater kan du følge over 1000 fodbold turneringer fra mere end 90 lande rundt omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). Argentinsk Cup resultat service er real time og opdateres live.