Fodbold »Argentina » Copa Argentina » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷jm0p2dZG¬ZD÷p¬ZE÷hrugw4Bd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/fodbold/argentina/copa-argentina/¬ZX÷00Argentina 009entina0060000000169000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷K0P6VdZp¬AD÷1505866200¬ADE÷1505866200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Independiente¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IND¬AE÷Independiente¬WU÷independiente¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ATL¬AF÷Atl. Tucuman¬WV÷atletico-tucuman¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷raOHDiB4¬AD÷1505344200¬ADE÷1505344200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guillermo Brown¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUI¬AE÷Guillermo Brown¬WU÷guillermo-brown¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors¬WV÷boca-juniors¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷SWa7GLH6¬AD÷1504743000¬ADE÷1504743000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sarmiento Junin¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Junin¬WU÷sarmiento-junin¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷SAC¬AF÷Sacachispas¬WV÷sacachispas¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷GbZa7WZd¬AD÷1504570200¬ADE÷1504570200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newells Old Boys¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newells Old Boys¬WU÷newells-old-boys¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷GOD¬AF÷Godoy Cruz¬WV÷godoy-cruz¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷hSQMWnb8¬AD÷1504558800¬ADE÷1504558800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Aldosivi¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALD¬AE÷Aldosivi¬WU÷aldosivi¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷VEL¬AF÷Velez Sarsfield¬WV÷velez-sarsfield¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷S2hyxOPN¬AD÷1504462500¬ADE÷1504462500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rosario¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Riestra¬WV÷deportivo-riestra¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷ROS¬AE÷Rosario¬WU÷rosario¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷Que2m3ES¬AD÷1504375200¬ADE÷1504375200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Defensores Belgrano VR¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEF¬AE÷Defensores Belgrano VR¬WU÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BEL¬AF÷Belgrano¬WV÷ca-belgrano¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷lt13H120¬AD÷1504311000¬ADE÷1504311000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atl. Rafaela¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAF¬AE÷Atl. Rafaela¬WU÷atl-rafaela¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷BAN¬AF÷Banfield¬WV÷banfield¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷4¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷x2sbwqPJ¬AD÷1504311000¬ADE÷1504311000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huracan¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Colon¬WV÷colon¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷HUR¬AE÷Huracan¬WU÷huracan¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷lCgXx4AH¬AD÷1504299600¬ADE÷1504299600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Talleres Cordoba¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAL¬AE÷Talleres Cordoba¬WU÷talleres-cordoba¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Mendoza¬WV÷gimnasia-mendoza¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷0AH3Yz1e¬AD÷1504288800¬ADE÷1504288800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Racing Club¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAC¬AE÷Racing Club¬WU÷racing-club¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷OLI¬AF÷Olimpo¬WV÷olimpo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷4¬AN÷n¬~AA÷C6Ul8PuC¬AD÷1503349200¬ADE÷1503349200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Temperley¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEM¬AE÷Temperley¬WU÷temperley¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DEF¬AF÷Defensa y Justicia¬WV÷defensa-y-justicia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷WCbHvKw1¬AD÷1503274200¬ADE÷1503274200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷River Plate¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬WU÷river-plate¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷INS¬AF÷Instituto¬WV÷instituto¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~~
1
1505944138
47
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷jm0p2dZG¬ZD÷p¬ZE÷hrugw4Bd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/fodbold/argentina/copa-argentina/¬ZX÷00Argentina 009entina0060000000169000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷dGFTkduR¬AD÷1505941200¬ADE÷1505941200¬AB÷3¬CR÷2¬AC÷36¬CX÷Atletico Atlanta¬ER÷1/16 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1505944058¬BX÷-1¬DZ÷2¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Atlanta¬WU÷atletico-atlanta¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷PAC¬AF÷Pacifico¬WV÷pacifico¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷n¬~AA÷t8s0b7LT¬AD÷1506557400¬ADE÷1506557400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rosario¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROS¬AE÷Rosario¬WU÷rosario¬WN÷BOC¬AF÷Boca Juniors¬WV÷boca-juniors¬AN÷n¬~AA÷CYxdam6N¬AD÷1506628800¬ADE÷1506628800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Godoy Cruz¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOD¬AE÷Godoy Cruz¬WU÷godoy-cruz¬WN÷BAN¬AF÷Banfield¬WV÷banfield¬AN÷n¬~AA÷Wt46ZMtd¬AD÷1507406400¬ADE÷1507406400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atl. Tucuman¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atl. Tucuman¬WU÷atletico-tucuman¬WN÷SAR¬AF÷Sarmiento Junin¬WV÷sarmiento-junin¬AN÷n¬~AA÷Ysvh0TjH¬AD÷1507406400¬ADE÷1507406400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Huracan¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huracan¬WU÷huracan¬WN÷VEL¬AF÷Velez Sarsfield¬WV÷velez-sarsfield¬AN÷n¬~AA÷hYVq2kM4¬AD÷1507406400¬ADE÷1507406400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olimpo¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OLI¬AE÷Olimpo¬WU÷olimpo¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Mendoza¬WV÷gimnasia-mendoza¬AN÷n¬~AA÷bBWu3V6b¬AD÷1507406400¬ADE÷1507406400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷River Plate¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEF¬AF÷Defensa y Justicia¬WV÷defensa-y-justicia¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬WU÷river-plate¬AN÷n¬~AA÷jJlm19yB¬AD÷1507406400¬ADE÷1507406400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Santa Fe¬ER÷1/8 finalerne¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UNI¬AE÷Union Santa Fe¬WU÷union-santa-fe¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Moron¬WV÷deportivo-moron¬AN÷n¬~~
1
1505944138
8
Hjælp: Du er på Argentinsk Cup resultater sektionen indenfor Fodbold/Argentina. FlashScore.dk tilbyder Argentinsk Cup livescore, slutresultater og deltidsresultat, Argentinsk Cup stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden Argentinsk Cup live resultater kan du følge over 1000 fodbold turneringer fra mere end 90 lande rundt omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). Argentinsk Cup resultat service er real time og opdateres live.