Fodbold »Argentina » Copa Argentina » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷jm0p2dZG¬ZD÷p¬ZE÷hrugw4Bd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/fodbold/argentina/copa-argentina/¬ZX÷00Argentina 009entina0060000000169000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷UFzx6rno¬AD÷1495757400¬ADE÷1495757400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Velez Sarsfield¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VEL¬AE÷Velez Sarsfield¬WU÷velez-sarsfield¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷LEA¬AF÷Leandro N. Alem¬WV÷leandro-n-alem¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷pr3WLctE¬AD÷1495659600¬ADE÷1495659600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defensa y Justicia¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEF¬AE÷Defensa y Justicia¬WU÷defensa-y-justicia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷SOL¬AF÷Sol de Mayo¬WV÷sol-de-mayo¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Wb1vKyBQ¬AD÷1495651200¬ADE÷1495651200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Belgrano¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEL¬AE÷Belgrano¬WU÷ca-belgrano¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷EST¬AF÷CA Estudiantes¬WV÷ca-estudiantes¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷OdtJCg30¬AD÷1495573200¬ADE÷1495573200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Talleres Cordoba¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAL¬AE÷Talleres Cordoba¬WU÷talleres-cordoba¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷DEF¬AF÷Defensores de Belgrano¬WV÷defensores-de-belgrano¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷21KeQCXa¬AD÷1495564800¬ADE÷1495564800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Arsenal Sarandi¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARS¬AE÷Arsenal Sarandi¬WU÷arsenal-sarandi¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SAC¬AF÷Sacachispas¬WV÷sacachispas¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷GpIqTEms¬AD÷1495066200¬ADE÷1495066200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Independiente¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Independiente¬WU÷independiente¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CAM¬AF÷Camioneros Buenos Aires¬WV÷camioneros-buenos-aires¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷2muNBDI6¬AD÷1494450000¬ADE÷1494450000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Quilmes¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Mendoza¬WV÷gimnasia-mendoza¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷QUI¬AE÷Quilmes¬WU÷quilmes¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷xvXXP3wH¬AD÷1494363600¬ADE÷1494363600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Tigre¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TIG¬AE÷Tigre¬WU÷tigre¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Riestra¬WV÷deportivo-riestra¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷pQ90PWn6¬AD÷1493856600¬ADE÷1493856600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Huracan¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Unidos¬WV÷defensores-unidos¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷HUR¬AE÷Huracan¬WU÷huracan¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷GOrPRP84¬AD÷1493845200¬ADE÷1493845200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Banfield¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAN¬AE÷Banfield¬WU÷banfield¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CHA¬AF÷Chaco For Ever¬WV÷chaco-for-ever¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷bmYTQqOA¬AD÷1493157600¬ADE÷1493157600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rosario¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ROS¬AE÷Rosario¬WU÷rosario¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CAN¬AF÷Canuelas¬WV÷canuelas¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1495995735
11
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Copa Argentina¬ZEE÷OWsjCTcG¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷jm0p2dZG¬ZD÷p¬ZE÷hrugw4Bd¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷22_OWsjCTcG¬ZJ÷2¬ZL÷/fodbold/argentina/copa-argentina/¬ZX÷00Argentina 009entina0060000000169000Copa Argenti014entina000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷CIMDYzQJ¬AD÷1496342400¬ADE÷1496342400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Patronato¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Moron¬WV÷deportivo-moron¬WM÷PAT¬AE÷Patronato¬WU÷patronato¬AN÷n¬~AA÷hjD8NAHI¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aldosivi¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALD¬AE÷Aldosivi¬WU÷aldosivi¬WN÷CEN¬AF÷Central Cordoba¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AN÷n¬~AA÷UZKqbfl7¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬WU÷argentinos-jrs¬WN÷INS¬AF÷Instituto¬WV÷instituto¬AN÷n¬~AA÷2LvLS5gb¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atl. Rafaela¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAF¬AE÷Atl. Rafaela¬WU÷atl-rafaela¬WN÷ALM¬AF÷Almagro¬WV÷almagro¬AN÷n¬~AA÷fyHmSY2m¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atl. Tucuman¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atl. Tucuman¬WU÷atletico-tucuman¬WN÷BOY¬AF÷All Boys¬WV÷all-boys¬AN÷n¬~AA÷p4ztOs8T¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boca Juniors¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOC¬AE÷Boca Juniors¬WU÷boca-juniors¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia y Tiro¬WV÷gimnasia-y-tiro¬AN÷n¬~AA÷bTD4Oj2C¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colon¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Colon¬WU÷colon¬WN÷RIV¬AF÷Ind. Rivadavia¬WV÷ind-rivadavia¬AN÷n¬~AA÷GWxBEFYm¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Estudiantes¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EST¬AE÷Estudiantes¬WU÷estudiantes¬WN÷PAC¬AF÷Pacifico¬WV÷pacifico¬AN÷n¬~AA÷OY1zLHeK¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia L.P.¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia L.P.¬WU÷gimnasia-l-p¬WN÷DEF¬AF÷Defensores Belgrano VR¬WV÷defensores-belgrano-villa-ramallo¬AN÷n¬~AA÷8buHTovh¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Godoy Cruz¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOD¬AE÷Godoy Cruz¬WU÷godoy-cruz¬WN÷SAN¬AF÷Santamarina¬WV÷santamarina¬AN÷n¬~AA÷6DyxPNhN¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guillermo Brown¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GUI¬AE÷Guillermo Brown¬WU÷guillermo-brown¬WN÷CHA¬AF÷Chacarita Juniors¬WV÷chacarita-juniors¬AN÷n¬~AA÷KOZRAXXC¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lanus¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LAN¬AE÷Lanus¬WU÷lanus¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Barracas¬WV÷sportivo-barracas¬AN÷n¬~AA÷U7tDUROo¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newells Old Boys¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷Newells Old Boys¬WU÷newells-old-boys¬WN÷CEN¬AF÷Central Norte¬WV÷central-norte¬AN÷n¬~AA÷UZtFDZmf¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olimpo¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OLI¬AE÷Olimpo¬WU÷olimpo¬WN÷FER¬AF÷Ferro¬WV÷ferro¬AN÷n¬~AA÷Cb29Kpe9¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Racing Club¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAC¬AE÷Racing Club¬WU÷racing-club¬WN÷CLU¬AF÷Club Atletico Mitre¬WV÷ca-mitre-santiago-del-estero¬AN÷n¬~AA÷zDLuazZ0¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷River Plate¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬WU÷river-plate¬WN÷ATL¬AF÷Atlas¬WV÷atlas¬AN÷n¬~AA÷A3uHXfuQ¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Lorenzo¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOR¬AE÷San Lorenzo¬WU÷san-lorenzo¬WN÷CIP¬AF÷Cipolletti¬WV÷cipolletti¬AN÷n¬~AA÷Y7m6FeJs¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Martin S.J.¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAR¬AE÷San Martin S.J.¬WU÷san-martin-s-j¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Atlanta¬WV÷atletico-atlanta¬AN÷n¬~AA÷OALiRhIg¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sarmiento Junin¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BRO¬AF÷Brown Adrogue¬WV÷brown-adrogue¬WM÷SAR¬AE÷Sarmiento Junin¬WU÷sarmiento-junin¬AN÷n¬~AA÷rwPmcE3D¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Temperley¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TEM¬AE÷Temperley¬WU÷temperley¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Las Parejas¬WV÷sportivo-las-parejas¬AN÷n¬~AA÷bFYV9imJ¬AD÷1497470400¬ADE÷1497470400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Union Santa Fe¬ER÷1/32 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UNI¬AE÷Union Santa Fe¬WU÷union-santa-fe¬WN÷NUE¬AF÷Nueva Chicago¬WV÷nueva-chicago¬AN÷n¬~AA÷S2hyxOPN¬AD÷1501704000¬ADE÷1501704000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rosario¬ER÷1/16 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ROS¬AE÷Rosario¬WU÷rosario¬WN÷DEP¬AF÷Deportivo Riestra¬WV÷deportivo-riestra¬AN÷n¬~AA÷lCgXx4AH¬AD÷1501704000¬ADE÷1501704000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Talleres Cordoba¬ER÷1/16 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAL¬AE÷Talleres Cordoba¬WU÷talleres-cordoba¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Mendoza¬WV÷gimnasia-mendoza¬AN÷n¬~
1
1495995735
23
Hjælp: Du er på Argentinsk Cup resultater sektionen indenfor Fodbold/Argentina. FlashScore.dk tilbyder Argentinsk Cup livescore, slutresultater og deltidsresultat, Argentinsk Cup stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden Argentinsk Cup live resultater kan du følge over 1000 fodbold turneringer fra mere end 90 lande rundt omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). Argentinsk Cup resultat service er real time og opdateres live.