Baseball »Tjekkiet » Extraliga » 2017

results
6
1490385667
0
fixtures
SA÷6¬~ZA÷TJEKKIET: Extraliga¬ZEE÷IynvQfzT¬ZB÷62¬ZY÷Tjekkiet¬ZC÷QHKYN8f7¬ZD÷p¬ZE÷YcSbvKAH¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷62_IynvQfzT¬ZJ÷2¬ZL÷/baseball/tjekkiet/extraliga/¬ZX÷07Tjekkiet 008ekkiet0120000000157000Extraliga 009raliga000¬ZCC÷0¬ZAF÷Tjekkiet¬~AA÷zcFNNYhJ¬AD÷1490979600¬ADE÷1490979600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Draci Brno¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DBR¬AE÷Draci Brno¬WU÷draci-brno¬WN÷BLA¬AF÷Blansko¬WV÷blansko¬AN÷n¬~AA÷CEb6nIVJ¬AD÷1490979600¬ADE÷1490979600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Eagles Prague¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EPR¬AE÷Eagles Prague¬WU÷eagles-prague¬WN÷NUC¬AF÷Nuclears Trebic¬WV÷nuclears-trebic¬AN÷n¬~AA÷j5cAoxoQ¬AD÷1490979600¬ADE÷1490979600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ostrava¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OST¬AE÷Ostrava¬WU÷arrows-ostrava¬WN÷OLO¬AF÷Olomouc¬WV÷skokani-olomouc¬AN÷n¬~AA÷8ppxsdgs¬AD÷1491051600¬ADE÷1491051600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olomouc¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OLO¬AE÷Olomouc¬WU÷skokani-olomouc¬WN÷OST¬AF÷Ostrava¬WV÷arrows-ostrava¬AN÷n¬~AA÷6V2utG8m¬AD÷1491051600¬ADE÷1491051600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Technika Brno¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TBR¬AE÷Technika Brno¬WU÷technika-brno¬WN÷HBR¬AF÷Hrosi Brno¬WV÷hrosi-brno¬AN÷n¬~AA÷Spilvfw0¬AD÷1491055200¬ADE÷1491055200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nuclears Trebic¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NUC¬AE÷Nuclears Trebic¬WU÷nuclears-trebic¬WN÷EPR¬AF÷Eagles Prague¬WV÷eagles-prague¬AN÷n¬~AA÷lfhpuzOg¬AD÷1491055200¬ADE÷1491055200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tempo Titans Prague¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TEM¬AE÷Tempo Titans Prague¬WU÷tempo-titans-prague¬WN÷KPR¬AF÷Kotlarka Prague¬WV÷kotlarka-prague¬AN÷n¬~AA÷dKehwEh6¬AD÷1491066000¬ADE÷1491066000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blansko¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DBR¬AF÷Draci Brno¬WV÷draci-brno¬WM÷BLA¬AE÷Blansko¬WU÷blansko¬AN÷n¬~AA÷zBfdxY7C¬AD÷1491138000¬ADE÷1491138000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hrosi Brno¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HBR¬AE÷Hrosi Brno¬WU÷hrosi-brno¬WN÷TBR¬AF÷Technika Brno¬WV÷technika-brno¬AN÷n¬~AA÷IZq1yhNI¬AD÷1491141600¬ADE÷1491141600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tempo Titans Prague¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TEM¬AE÷Tempo Titans Prague¬WU÷tempo-titans-prague¬WN÷KPR¬AF÷Kotlarka Prague¬WV÷kotlarka-prague¬AN÷n¬~AA÷Wxl5zCxP¬AD÷1491584400¬ADE÷1491584400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blansko¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HBR¬AF÷Hrosi Brno¬WV÷hrosi-brno¬WM÷BLA¬AE÷Blansko¬WU÷blansko¬AN÷n¬~AA÷ptxmaeFP¬AD÷1491584400¬ADE÷1491584400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Draci Brno¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DBR¬AE÷Draci Brno¬WU÷draci-brno¬WN÷KPR¬AF÷Kotlarka Prague¬WV÷kotlarka-prague¬AN÷n¬~AA÷nkOEfFNt¬AD÷1491584400¬ADE÷1491584400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ostrava¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OST¬AE÷Ostrava¬WU÷arrows-ostrava¬WN÷TEM¬AF÷Tempo Titans Prague¬WV÷tempo-titans-prague¬AN÷n¬~AA÷S0uCgZxm¬AD÷1491649200¬ADE÷1491649200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kotlarka Prague¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KPR¬AE÷Kotlarka Prague¬WU÷kotlarka-prague¬WN÷DBR¬AF÷Draci Brno¬WV÷draci-brno¬AN÷n¬~AA÷6ivGhghg¬AD÷1491649200¬ADE÷1491649200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olomouc¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OLO¬AE÷Olomouc¬WU÷skokani-olomouc¬WN÷EPR¬AF÷Eagles Prague¬WV÷eagles-prague¬AN÷n¬~AA÷0EwKiD7a¬AD÷1491649200¬ADE÷1491649200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ostrava¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OST¬AE÷Ostrava¬WU÷arrows-ostrava¬WN÷TEM¬AF÷Tempo Titans Prague¬WV÷tempo-titans-prague¬AN÷n¬~AA÷EHsOjXM5¬AD÷1491656400¬ADE÷1491656400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hrosi Brno¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HBR¬AE÷Hrosi Brno¬WU÷hrosi-brno¬WN÷BLA¬AF÷Blansko¬WV÷blansko¬AN÷n¬~AA÷zXVWlBiI¬AD÷1491660000¬ADE÷1491660000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nuclears Trebic¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NUC¬AE÷Nuclears Trebic¬WU÷nuclears-trebic¬WN÷TBR¬AF÷Technika Brno¬WV÷technika-brno¬AN÷n¬~AA÷dtXSkixC¬AD÷1491660000¬ADE÷1491660000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olomouc¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OLO¬AE÷Olomouc¬WU÷skokani-olomouc¬WN÷EPR¬AF÷Eagles Prague¬WV÷eagles-prague¬AN÷n¬~
6
1490385667
180
Hjælp: Du er på Extraliga 2017resultater sektionen indenfor Baseball/Tjekkiet. FlashScore.dk tilbyder Extraliga 2017 livescore, slutresultater og deltidsresultat, Extraliga 2017 stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden dansk Extraliga 2017 live resultater kan du følge over 5000 turneringer fra mere end 30 forskellige typer af sport rundt omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu eller navnet på sporten i topmenuen og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering). Extraliga 2017 resultat service er real time og opdateres live.