Australsk fodbold »Australien » AFL Women » 2017

results
18
1485072010
0
fixtures
SA÷18¬~ZA÷AUSTRALIEN: AFL Women¬ZEE÷St0856Iu¬ZB÷24¬ZY÷Australien¬ZC÷K09TIbJU¬ZD÷p¬ZE÷ATYIHtng¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_St0856Iu¬ZJ÷2¬ZL÷/australsk-fodbold/australien/afl-women/¬ZX÷14Australien 010ralien0350000000153000AFL Women 009 Women000¬ZCC÷0¬~AA÷zcJso2WN¬AD÷1486111200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Collingwood Magpies K¬ER÷Runde 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies K¬WU÷collingwood-magpies¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues K¬WV÷carlton-blues¬AN÷n¬~AA÷UJIopMoU¬AD÷1486188300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adelaide Crows K¬ER÷Runde 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney K¬WV÷greater-western-sydney¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows K¬WU÷adelaide-crows¬AN÷n¬~AA÷4C9Dutfo¬AD÷1486197300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Bulldogs K¬ER÷Runde 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Western Bulldogs K¬WU÷western-bulldogs¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers K¬WV÷fremantle-dockers¬AN÷n¬~AA÷8pzflYco¬AD÷1486274700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Demons K¬ER÷Runde 1¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons K¬WU÷melbourne-demons¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions K¬WV÷brisbane-lions¬AN÷n¬~AA÷nyZcmhDi¬AD÷1486715700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Bulldogs K¬ER÷Runde 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows K¬WV÷adelaide-crows¬WM÷WES¬AE÷Western Bulldogs K¬WU÷western-bulldogs¬AN÷n¬~AA÷GAw2nCSc¬AD÷1486793100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carlton Blues K¬ER÷Runde 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues K¬WU÷carlton-blues¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney K¬WV÷greater-western-sydney¬AN÷n¬~AA÷f1x6oWs4¬AD÷1486802100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Collingwood Magpies K¬ER÷Runde 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies K¬WU÷collingwood-magpies¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons K¬WV÷melbourne-demons¬AN÷n¬~AA÷xQRApjcA¬AD÷1486886700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fremantle Dockers K¬ER÷Runde 2¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers K¬WU÷fremantle-dockers¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions K¬WV÷brisbane-lions¬AN÷n¬~AA÷jTVEqACG¬AD÷1487379900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greater Western Sydney K¬ER÷Runde 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney K¬WU÷greater-western-sydney¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers K¬WV÷fremantle-dockers¬AN÷n¬~AA÷pjVIrURM¬AD÷1487392500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Lions K¬ER÷Runde 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions K¬WU÷brisbane-lions¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies K¬WV÷collingwood-magpies¬AN÷n¬~AA÷OtUMslsT¬AD÷1487410500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Bulldogs K¬ER÷Runde 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Western Bulldogs K¬WU÷western-bulldogs¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons K¬WV÷melbourne-demons¬AN÷n¬~AA÷SAYsw8kp¬AD÷1487466300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adelaide Crows K¬ER÷Runde 3¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows K¬WU÷adelaide-crows¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues K¬WV÷carlton-blues¬AN÷n¬~AA÷61XoxS4j¬AD÷1487982900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Demons K¬ER÷Runde 4¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons K¬WU÷melbourne-demons¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues K¬WV÷carlton-blues¬AN÷n¬~AA÷K4LT0Bsi¬AD÷1487997300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Lions K¬ER÷Runde 4¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions K¬WU÷brisbane-lions¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney K¬WV÷greater-western-sydney¬AN÷n¬~AA÷Y7PXaVdc¬AD÷1488010200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Bulldogs K¬ER÷Runde 4¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Western Bulldogs K¬WU÷western-bulldogs¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies K¬WV÷collingwood-magpies¬AN÷n¬~
18
1485072010
28
Hjælp: Du er på AFL Women 2017 resultater sektionen indenfor Australsk fodbold. FlashScore.dk tilbyder AFL Women 2017 livescore, slutresultater og deltidsresultat, AFL Women 2017 stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden AFL Women 2017 resultater kan du følge over 5000 turneringer fra mere end 30 forskellige typer af sport omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu eller navnet på sporten i topmenuen og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering).AFL Women 2017 resultat service er real time og opdateres live.