Amerikansk fodbold »Tyskland » GFL » 2016

results
SA÷5¬~ZA÷TYSKLAND: GFL¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Tyskland¬ZC÷W4GXfPUh¬ZD÷p¬ZE÷pIqKvWoq¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikansk-fodbold/tyskland/gfl/¬ZX÷05Tyskland 008skland0440000000153000GFL 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷pfT0WZ4O¬AD÷1473512400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Marburg Mercenaries¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAR¬AE÷Marburg Mercenaries¬WU÷marburg-mercenaries¬AG÷26¬BA÷6¬BC÷6¬BE÷6¬BG÷8¬WN÷MUN¬AF÷Munich Cowboys¬WV÷munich-cowboys¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷43¬BB÷8¬BD÷14¬BF÷21¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷t07Z38sf¬AD÷1472994000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Allgau Comets¬AX÷0¬AV÷1473026247|¬BX÷-1¬WM÷ALL¬AE÷Allgau Comets¬WU÷allgau-comets¬AG÷14¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷SAA¬AF÷Saarland Hurricanes¬WV÷saarland-hurricanes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷16¬BB÷7¬BD÷3¬BF÷6¬BH÷0¬AN÷n¬~ZA÷TYSKLAND: GFL - Play Offs¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Tyskland¬ZC÷QRFyfqpa¬ZD÷p¬ZE÷pIqKvWoq¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷11¬ZL÷/amerikansk-fodbold/tyskland/gfl/¬ZX÷05Tyskland 008skland0440000000208000GFL - Play O015y Offs000¬ZCC÷0¬~AA÷jevSDgXc¬AD÷1475940600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Schwabisch Unicorns¬ER÷Finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬WU÷schwabisch-unicorns¬AG÷20¬BA÷0¬BC÷14¬BE÷0¬BG÷6¬WN÷NYL¬AF÷New Yorker Lions¬WV÷new-yorker-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷31¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷10¬BH÷7¬AN÷n¬~AA÷lbWlh3fs¬AD÷1474732800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Yorker Lions¬ER÷Semifinalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷KIE¬AF÷Kiel Hurricanes¬WV÷kiel-hurricanes¬AH÷21¬BB÷14¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷7¬WM÷NYL¬AE÷New Yorker Lions¬WU÷new-yorker-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷38¬BA÷7¬BC÷17¬BE÷7¬BG÷7¬AN÷n¬~AA÷pURTdqnQ¬AD÷1474729200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Schwabisch Unicorns¬ER÷Semifinalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬WU÷schwabisch-unicorns¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷35¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷0¬BG÷14¬WN÷DRE¬AF÷Dresden Monarchs¬WV÷dresden-monarchs¬AH÷26¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷10¬BH÷9¬AN÷n¬~AA÷vwpqM0hm¬AD÷1474203600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dresden Monarchs¬ER÷Kvartfinalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DRE¬AE÷Dresden Monarchs¬WU÷dresden-monarchs¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷43¬BA÷14¬BC÷15¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷SAA¬AF÷Saarland Hurricanes¬WV÷saarland-hurricanes¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷7¬AN÷n¬~AA÷M1ZmLK7g¬AD÷1474203600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Yorker Lions¬ER÷Kvartfinalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYL¬AE÷New Yorker Lions¬WU÷new-yorker-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷30¬BA÷7¬BC÷10¬BE÷6¬BG÷7¬WN÷ALL¬AF÷Allgau Comets¬WV÷allgau-comets¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷6¬BF÷0¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷0nouNtws¬AD÷1474131600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Frankfurt Universe¬ER÷Kvartfinalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt Universe¬WU÷frankfurt-universe¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷3¬WN÷KIE¬AF÷Kiel Hurricanes¬WV÷kiel-hurricanes¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷10¬BB÷7¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷rgqERMUP¬AD÷1474124400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Schwabisch Unicorns¬ER÷Kvartfinalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬WU÷schwabisch-unicorns¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷24¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷3¬BG÷0¬WN÷BER¬AF÷Berlin Rebels¬WV÷berlin-rebels¬AH÷14¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷7¬AN÷n¬~ZA÷TYSKLAND: GFL - Nedrykningsgruppe¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Tyskland¬ZC÷8zwlg3a5¬ZD÷p¬ZE÷pIqKvWoq¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷14¬ZL÷/amerikansk-fodbold/tyskland/gfl/¬ZX÷05Tyskland 008skland0440000000283000GFL - Nedryk023gruppe000¬ZCC÷0¬~AA÷8Iy0IIiC¬AD÷1475411400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cologne Crocodiles¬ER÷Finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Cologne Crocodiles¬WU÷cologne-crocodiles¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷28¬BA÷14¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷DUS¬AF÷Dusseldorf Panther¬WV÷dusseldorf-panther¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬AM÷2. etape. Resultat af første kamp: 34-0. Samlet: 62-0. ¬AN÷n¬~AA÷QgW4Hx7I¬AD÷1475341200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ingolstadt Dukes¬ER÷Finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ING¬AE÷Ingolstadt Dukes¬WU÷ingolstadt-dukes¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷60¬BA÷18¬BC÷21¬BE÷7¬BG÷14¬WN÷RHE¬AF÷Rhein-Neckar Bandits¬WV÷rhein-neckar-bandits¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬AM÷2. etape. Resultat af første kamp: 41-6. Samlet: 101-6. ¬AN÷n¬~AA÷URxdJbx6¬AD÷1474203600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rhein-Neckar Bandits¬ER÷Finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RHE¬AE÷Rhein-Neckar Bandits¬WU÷rhein-neckar-bandits¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷6¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷ING¬AF÷Ingolstadt Dukes¬WV÷ingolstadt-dukes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷41¬BB÷13¬BD÷14¬BF÷7¬BH÷7¬AM÷1. etape.¬AN÷n¬~AA÷z5whKvNa¬AD÷1474117200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dusseldorf Panther¬ER÷Finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DUS¬AE÷Dusseldorf Panther¬WU÷dusseldorf-panther¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷COL¬AF÷Cologne Crocodiles¬WV÷cologne-crocodiles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬BB÷6¬BD÷8¬BF÷7¬BH÷13¬AM÷1. etape.¬AN÷n¬~
5
1480816614
123
fixtures
5
1480816614
0
Hjælp: Du er på GFL 2016 resultater sektionen indenfor Amerikansk fodbold/Tyskland. FlashScore.dk tilbyder GFL 2016 livescore, slutresultater og deltidsresultat, GFL 2016 stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden dansk GFL 2016 live resultater kan du følge over 5000 turneringer fra mere end 30 forskellige typer af sport omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu eller navnet på sporten i topmenuen og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering).GFL 2016 resultat service er real time og opdateres live.