Amerikansk fodbold »Rusland » Premier Division » 2016

results
SA÷5¬~ZA÷RUSLAND: Premier Division¬ZEE÷0YOEHoPt¬ZB÷158¬ZY÷Rusland¬ZC÷6DDhwqWp¬ZD÷p¬ZE÷xIkPIfog¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷158_0YOEHoPt¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikansk-fodbold/rusland/premier-division/¬ZX÷05Rusland 007usland0120000000153000Premier Divi016vision000¬ZCC÷0¬~AA÷xppXROwM¬AD÷1469890800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vityaz Podolsk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIT¬AE÷Vityaz Podolsk¬WU÷vityaz-podolsk¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷LIT¬AF÷Litvin Minsk¬WV÷litvin-minsk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬BB÷0¬BD÷13¬BF÷7¬BH÷14¬AN÷n¬~AA÷tIUhE59M¬AD÷1469887200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moscow United¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOS¬AE÷Moscow United¬WU÷moscow-united¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷MOS¬AF÷Moscow Spartans¬WV÷moscow-spartans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷37¬BB÷8¬BD÷27¬BF÷0¬BH÷2¬AN÷n¬~AA÷02BP8qXq¬AD÷1469883600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yaroslavl Rebels¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YAR¬AE÷Yaroslavl Rebels¬WU÷yaroslavl-rebels¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬BG÷0¬WN÷MOS¬AF÷Moscow Patriots¬WV÷moscow-patriots¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷40¬BB÷6¬BD÷21¬BF÷13¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷OtKcDPOS¬AD÷1469872800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moscow Bruins¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOS¬AE÷Moscow Bruins¬WU÷moscow-bruins¬AG÷8¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷8¬WN÷STP¬AF÷St. Petersburg Griffins¬WV÷st-petersburg-griffins¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷32¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷12¬BH÷6¬AN÷n¬~AA÷2RVlFofG¬AD÷1468756800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moscow Spartans¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOS¬AE÷Moscow Spartans¬WU÷moscow-spartans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷10¬WN÷VIT¬AF÷Vityaz Podolsk¬WV÷vityaz-podolsk¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷8jHoGRvA¬AD÷1468670400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yaroslavl Rebels¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YAR¬AE÷Yaroslavl Rebels¬WU÷yaroslavl-rebels¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷17¬WN÷MOS¬AF÷Moscow United¬WV÷moscow-united¬AH÷14¬AN÷n¬~AA÷fLfSS4OF¬AD÷1468666800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Litvin Minsk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIT¬AE÷Litvin Minsk¬WU÷litvin-minsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷78¬WN÷MOS¬AF÷Moscow Bruins¬WV÷moscow-bruins¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷UaIsH7P3¬AD÷1468659600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. Petersburg Griffins¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STP¬AE÷St. Petersburg Griffins¬WU÷st-petersburg-griffins¬AG÷7¬WN÷MOS¬AF÷Moscow Patriots¬WV÷moscow-patriots¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷21¬AN÷n¬~ZA÷RUSLAND: Premier Division - Play Offs¬ZEE÷0YOEHoPt¬ZB÷158¬ZY÷Rusland¬ZC÷xtQ43S8o¬ZD÷p¬ZE÷xIkPIfog¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷158_0YOEHoPt¬ZJ÷11¬ZL÷/amerikansk-fodbold/rusland/premier-division/¬ZX÷05Rusland 007usland0120000000208000Premier Divi028y Offs000¬ZCC÷0¬~AA÷z1BbayOI¬AD÷1475937000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moscow Patriots¬ER÷Finale¬AX÷0¬AV÷1477586838|¬BX÷-1¬WM÷MOS¬AE÷Moscow Patriots¬WU÷moscow-patriots¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷12¬WN÷MOS¬AF÷Moscow Spartans¬WV÷moscow-spartans¬AH÷7¬AN÷n¬~AA÷vwfVi04j¬AD÷1474711200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moscow Patriots¬ER÷Semifinalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOS¬AE÷Moscow Patriots¬WU÷moscow-patriots¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷29¬WN÷NIZ¬AF÷Nizhny Novgorod Raiders 52¬WV÷nizhny-novgorod-raiders-52¬AH÷8¬AN÷n¬~AA÷6qrDGqsi¬AD÷1474709400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Litvin Minsk¬ER÷Semifinalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIT¬AE÷Litvin Minsk¬WU÷litvin-minsk¬AG÷13¬WN÷MOS¬AF÷Moscow Spartans¬WV÷moscow-spartans¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷40¬AN÷n¬~AA÷rFMKevSA¬AD÷1472389200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vityaz Podolsk¬ER÷Kvartfinalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIT¬AE÷Vityaz Podolsk¬WU÷vityaz-podolsk¬AG÷14¬WN÷NIZ¬AF÷Nizhny Novgorod Raiders 52¬WV÷nizhny-novgorod-raiders-52¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷21¬AN÷n¬~AA÷EuIGdKC4¬AD÷1472299200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. Petersburg Griffins¬ER÷Kvartfinalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MOS¬AF÷Moscow Spartans¬WV÷moscow-spartans¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷21¬WM÷STP¬AE÷St. Petersburg Griffins¬WU÷st-petersburg-griffins¬AG÷15¬AN÷n¬~AA÷hGzF6Ukc¬AD÷1471172400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nizhny Novgorod Raiders 52¬ER÷1/8 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NIZ¬AE÷Nizhny Novgorod Raiders 52¬WU÷nizhny-novgorod-raiders-52¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷27¬BA÷13¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷14¬WN÷PAR¬AF÷Chelyabinsk Tanks¬WV÷chelyabinsk-tanks¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷6¬AN÷n¬~AA÷vDnXsoDd¬AD÷1471161600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Perm Steel Tigers¬ER÷1/8 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIL¬AE÷Perm Steel Tigers¬WU÷perm-steel-tigers¬AG÷12¬BA÷0¬BC÷6¬BE÷6¬BG÷0¬WN÷VIT¬AF÷Vityaz Podolsk¬WV÷vityaz-podolsk¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷13¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷6¬AN÷n¬~AA÷rogOq7rp¬AD÷1471082400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Legion St. Petersburg¬ER÷1/8 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TEA¬AE÷North Legion St. Petersburg¬WU÷north-legion-st-petersburg¬AG÷27¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷13¬WN÷STP¬AF÷St. Petersburg Griffins¬WV÷st-petersburg-griffins¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷30¬BB÷2¬BD÷8¬BF÷8¬BH÷12¬AN÷n¬~AA÷0MmTrRcj¬AD÷1471075200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sevastopol Titans¬ER÷1/8 finalerne¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MOS¬AF÷Moscow Spartans¬WV÷moscow-spartans¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷13¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷3¬BH÷7¬WM÷SEV¬AE÷Sevastopol Titans¬WU÷sevastopol-titans¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬BG÷0¬AN÷n¬~
5
1480860566
37
fixtures
5
1480860566
0
Hjælp: Du er på Premier Division 2016 resultater sektionen indenfor Amerikansk fodbold/Rusland. FlashScore.dk tilbyder Premier Division 2016 livescore, slutresultater og deltidsresultat, Premier Division 2016 stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden dansk Premier Division 2016 live resultater kan du følge over 5000 turneringer fra mere end 30 forskellige typer af sport omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu eller navnet på sporten i topmenuen og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering).Premier Division 2016 resultat service er real time og opdateres live.