Amerikansk fodbold »Finland » Vaahteraliiga » 2017

results
5
1493572113
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷FINLAND: Vaahteraliiga¬ZEE÷WfOxyqK6¬ZB÷76¬ZY÷Finland¬ZC÷2ZXLksyt¬ZD÷p¬ZE÷KKLpmlZ3¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷76_WfOxyqK6¬ZJ÷2¬ZL÷/amerikansk-fodbold/finland/vaahteraliiga/¬ZX÷05Finland 007inland0140000000169000Vaahteraliig013aliiga000¬ZCC÷0¬ZAF÷Finland¬~AA÷SAE7Xxw5¬AD÷1494064800¬ADE÷1494064800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Turku Trojans¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TYR¬AE÷Turku Trojans¬WU÷turku-trojans¬WN÷HEL¬AF÷Helsinki Roosters¬WV÷helsinki-roosters¬AN÷n¬~AA÷61DBWdhB¬AD÷1494516600¬ADE÷1494516600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Helsinki Roosters¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HEL¬AE÷Helsinki Roosters¬WU÷helsinki-roosters¬WN÷SEI¬AF÷Seinajoki Crocodiles¬WV÷seinajoki-crocodiles¬AN÷n¬~AA÷0OCFVG7H¬AD÷1494678600¬ADE÷1494678600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampere Saints¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAM¬AE÷Tampere Saints¬WU÷tampere-saints¬WN÷POR¬AF÷Porvoo Butchers¬WV÷porvoo-butchers¬AN÷n¬~AA÷b9VIUzNN¬AD÷1494862200¬ADE÷1494862200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Turku Trojans¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TYR¬AE÷Turku Trojans¬WU÷turku-trojans¬WN÷WAS¬AF÷Wasa Royals¬WV÷wasa-royals¬AN÷n¬~AA÷tYKNTfxU¬AD÷1495121400¬ADE÷1495121400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hameenlinna Huskies¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAM¬AE÷Hameenlinna Huskies¬WU÷hameenlinna-huskies¬WN÷TAM¬AF÷Tampere Saints¬WV÷tampere-saints¬AN÷n¬~AA÷rs7kPEpo¬AD÷1495467000¬ADE÷1495467000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wasa Royals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAS¬AE÷Wasa Royals¬WU÷wasa-royals¬WN÷SEI¬AF÷Seinajoki Crocodiles¬WV÷seinajoki-crocodiles¬AN÷n¬~AA÷Wd0XmbNo¬AD÷1495726200¬ADE÷1495726200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Turku Trojans¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TYR¬AE÷Turku Trojans¬WU÷turku-trojans¬WN÷POR¬AF÷Porvoo Butchers¬WV÷porvoo-butchers¬AN÷n¬~AA÷AmaymIxh¬AD÷1495888200¬ADE÷1495888200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hameenlinna Huskies¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAM¬AE÷Hameenlinna Huskies¬WU÷hameenlinna-huskies¬WN÷SEI¬AF÷Seinajoki Crocodiles¬WV÷seinajoki-crocodiles¬AN÷n¬~AA÷hCltnxhb¬AD÷1496071800¬ADE÷1496071800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Helsinki Roosters¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HEL¬AE÷Helsinki Roosters¬WU÷helsinki-roosters¬WN÷WAS¬AF÷Wasa Royals¬WV÷wasa-royals¬AN÷n¬~AA÷6Fhpod74¬AD÷1496331000¬ADE÷1496331000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seinajoki Crocodiles¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷POR¬AF÷Porvoo Butchers¬WV÷porvoo-butchers¬WM÷SEI¬AE÷Seinajoki Crocodiles¬WU÷seinajoki-crocodiles¬AN÷n¬~AA÷0xhlpGMA¬AD÷1496493000¬ADE÷1496493000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampere Saints¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAM¬AE÷Tampere Saints¬WU÷tampere-saints¬WN÷HEL¬AF÷Helsinki Roosters¬WV÷helsinki-roosters¬AN÷n¬~AA÷vTjhqzxH¬AD÷1496676600¬ADE÷1496676600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hameenlinna Huskies¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAM¬AE÷Hameenlinna Huskies¬WU÷hameenlinna-huskies¬WN÷TYR¬AF÷Turku Trojans¬WV÷turku-trojans¬AN÷n¬~AA÷Kv8krfiN¬AD÷1496935800¬ADE÷1496935800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seinajoki Crocodiles¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷TAM¬AF÷Tampere Saints¬WV÷tampere-saints¬WM÷SEI¬AE÷Seinajoki Crocodiles¬WU÷seinajoki-crocodiles¬AN÷n¬~
5
1493572113
42
Hjælp: Du er på Vaahteraliiga 2017 resultater sektionen indenfor Amerikansk fodbold/Finland. FlashScore.dk tilbyder Vaahteraliiga 2017 livescore, slutresultater og deltidsresultat, Vaahteraliiga 2017 stilling, tabeloversigt og kampdetaljer. Foruden dansk Vaahteraliiga 2017 live resultater kan du følge over 5000 turneringer fra mere end 30 forskellige typer af sport omkring i verden på FlashScore.dk. Bare klik på landets navn i venstre menu eller navnet på sporten i topmenuen og vælg din turnering (liga, pokalturnering eller turnering).Vaahteraliiga 2017 resultat service er real time og opdateres live.